Produkter & offerter

sales@eventcenter.se

Malin Event Center Knock em Down

Malin Ståhlgren

Event & personalansvarig

malin@eventcenter.se

070-650 32 45

Sami Event Center Knock em Down

Sami Brajshori

Försäljningsansvarig (Växjö)

sami@eventcenter.se

Frida Event Center Knock em Down

Frida Arnström

Bokningsansvarig

frida@eventcenter.se

0470-122 22 (dagtid)

Erik Event Center Knock em Down

Erik Saad Marhem

Baransvarig (Växjö)

erik@eventcenter.se

Zana Event Center Knock em Down

Zana Canpolat

Etablerings & produktansvarig

zana@eventcenter.se

073-509 33 68

Philip Ståhlgren Event Center Knock em Down

Philip Ståhlgren

Ekonomi & marknadsansvarig

philip@eventcenter.se

070-261 87 98

Amer Raza Event Center Knock em Down

Amer Raza

Driftansvarig (Norrköping)

amer@eventcenter.se

076-634 41 16

Malin Event Center Knock em Down

Malin Ståhlgren

Event & personalansvarig

malin@eventcenter.se

070-650 32 45

Sami Event Center Knock em Down

Sami Brajshori

Försäljningsansvarig (Växjö)

sami@eventcenter.se

Frida Event Center Knock em Down

Frida Arnström

Bokningsansvarig

frida@eventcenter.se

0470-122 22 (dagtid)

Erik Event Center Knock em Down

Erik Saad Marhem

Baransvarig (Växjö)

erik@eventcenter.se

Zana Event Center Knock em Down

Zana Canpolat

Etablerings & produktansvarig

zana@eventcenter.se

073-509 33 68

Philip Ståhlgren Event Center Knock em Down

Philip Ståhlgren

Ekonomi & marknadsansvarig

philip@eventcenter.se

070-261 87 98

Amer Raza Event Center Knock em Down

Amer Raza

Driftansvarig (Norrköping)

amer@eventcenter.se

076-634 41 16